Reklama

W skład naszej grupy wchodzą dwa serwisy: Rapgra.com oraz Rapgraforum.com. Obydwa serwisy odwiedza każdego miesiąca ponad 250 tysięcy użytkowników, którzy generują ponad milion odsłon miesięcznie.

Nasi użytkownicy to w większości osoby w wieku 15-24 lat z miast powyżej 50 tysięcy mieszkańców, zamieszkujący Polskę, Europę i Stany Zjednoczone. Są to osoby wymagające, świadome i nowoczesne. Internet jest dla nich podstawowym źródłem informacji, jak i miejscem, w którym dokonują zakupów.

Nasi użytkownicy są aktywnymi internautami oraz doceniają jakość i markę produktów. Są to osoby kupujące w sieci odzież, kosmetyki, gry komputerowe, muzykę oraz drobną elektronikę i sprzęt komputerowy. Większość aktywnych użytkowników Rapgra.com deklaruje posiadanie konsol do gry oraz telefonów komórkowych pozwalających na korzystanie z Internetu.

Reklamodawcy zainteresowani promocją swoich produktów na stronach Rapgra.com oraz Rapgraforum.com mają możliwość wyboru wszystkich form odsłonowych, layerowych oraz e-mailingu. Istnieje również możliwość przeprowadzenia kampanii niestandardowych oraz rozliczania się za efekt, przy czym jako efekt rozumiemy model CPC i CPS (prowizja od sprzedaży).

Klientów indywidualnych oraz agencje reklamowe prosimy o kontakt z Domem Mediowym Engage Media: rapgra[at]engage-media.pl