Reedycja Chada – Proceder Plus

Eber 2 lutego 2011 0

Chada - Proceder Plus

Chada – Proceder Plus

Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada z przyjemnością informują o rozpoczęciu sprzedaży płyty „Proceder Plus†.

Odświeżoną wersję pierwszego, solowego albumu Chady zawierającą nową okładkę, udoskonaloną szatę graficzną oraz dwa niepublikowane wcześniej utwory możesz zakupić przedpremierowo na www.preorder.pl.

Krążek Chady, już teraz stawiany na równi z wielkimi klasykami ulicznego rapu, ma niezwykły, ciężki do opisania urok, zjednujący sobie rzesze fanów wszystkich nurtów hip hopowych w Polsce. Mimo hardkorowych i trudnych treści zawartych na „Procederze†, pierwszy nakład płyty został całkowicie wyprzedany a sam album zdobył szacunek i podziw wśród słuchaczy, dziennikarzy i osób związanych z tą kulturą. Wysokie noty i recenzje w branżowych mediach, liczne nagrody i wyróżnienia to zasługa wyłącznie samej płyty; „Proceder†z powodu różnych zawirowań i przeciwności losu nie miał należytej promocji popartej klipami oraz trasa koncertową. Mimo to, krążek i tak przez ogromną liczbę fanów uznawany jest „Najlepszym Albumem w 2009 Roku†.

Wytwórnia Step Records postanowiła wydać reedycję albumu z bonusami pt. „Proceder Plus†. Dzięki temu na rynek trafi krążek z niezwykłą historią, którego treść została podyktowana przez trudy codziennego życia. Tym razem płyta będzie należycie i szeroko promowana w mediach, m.in. poprzez single, wywiady czy teledyski, które udało się zrealizować już po ponad rocznej nieobecności Chady. „Proceder Plus†to swoisty przedsmak i zapowiedź nowego albumu, nad którym muzyk obecnie pracuje.

Niniejszy album, razem z nowym krążkiem „WGW” mają ugruntować już bardzo mocną pozycję Chady na rodzimej scenie. „Proceder Plus†możesz zakupić już teraz na www.preorder.pl w cenie 28.99 PLN. Premiera albumu odbędzie się 4 marca.

Comments

comments

Leave A Response »