O nas

RAPGRA.COM to serwis, którego celem jest dostarczenie najbardziej aktualnych i najciekawszych informacji o polskim rapie i rapie z USA. Działamy na rynku od 2004 roku, przez ten czas dynamicznie się rozwijając i utrzymując pozycję lidera w kategorii serwisów muzycznych piszących o amerykańskim rapie.

Poza hip-hopem z USA informujemy również o najciekawszych płytach, imprezach i eventach oraz tworzymy wyjątkową w Polsce społeczność osób słuchających przede wszystkim komercyjnego rapu z Dirty South i Bay Area. Każdego dnia na stronach Rapgra.com czytelnicy mogą znaleźć najnowsze single, teledyski oraz mixtejpy. Od UGK, przez Gucci Mane‚a na 50-Cencie, Eminemie, Jay-Z i E-40 kończąc.

Od maja 2010 roku postanowiliśmy rozszerzyć działalność informacyjną również o publikację polskiego rapu. Polska scena jest na tyle ciekawa i dojrzała, że naturalną koleją rzeczy była dla nas inwestycja w lokalny rynek. Rosnące statystyki potwierdzają słuszność tego wyboru. Podobnie jak w przypadku rapu z USA, również tutaj postawiliśmy sobie za cel zajęcie pozycji lidera – każdego dnia serwując użytkownikom unikalne i ciekawe treści z polskiego podwórka.

Naszym hasłem jest:

MUZYKA, KULTURA, RADIO

Hasło to chcielibyśmy z Waszą pomocą realizować! Już wkrótce będziecie mogli tworzyć Rapgrę razem z nami – czekajcie na szczegóły!

Masz pytania? Napisz!
Redakcja Rapgra.com – kontakt (at) rapgra.com

Odwiedź też nasze Forum – Rap Forum