Premiera albumu VNM „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru”.

Eber 20 lutego 2012 0
VNM - Etenszyn: Drimz Kamyn Tru

VNM – Etenszyn: Drimz Kamyn Tru

Dzisiejszy dzień jest dniem oficjalnej premiery najnowszego albumu VNM’a „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru”.

„Etenszyn: Drimz Kamyn Tru†to drugi oficjalnie wydany album VNM-a. Spolszczone angielskie tytuły kolejnych płyt rapera to już jego znak rozpoznawczy. W przypadku „E:DKT†tytuł jest również kluczem do tematyki albumu.

W zapisie zgodnym z angielską ortografią jest to gra słowna oparta na homonimie w ostatnim słowie: Attention: Dreams Coming True / Through. W zależności od tego, które słowo pojawi się na końcu, sny mogą się spełniać bądź przemijać. Płyta jest odzwierciedleniem tego co działo się w życiu VNM-a po wydaniu debiutu – co było spełnieniem jego marzeń. Jest na pewno bardziej osobista i melancholijna niż „De Nekst Best†.

Na swoją poprzednią płytę VNM zaprosił wielu gości z hiphopowej sceny, zaś na „E:DKT†usłyszymy „tylko†kilka gościnnych refrenów, w wykonaniu Tomsona i Wozzo z Afromental oraz Marysi Starosty.

Pod względem muzycznym nowa płyta opiera się na bitach SoDrumatica, uzupełnionych o produkcje od Mateo, Drumkidza i 7incha. Ten ostatni ma w dorobku współpracę m.in. z Lil Waynem czy The Gamem.

Album zapowiedziały 2 street-single poprzedzały dwa street-single oraz dwa teledyski do utworów „Dym†z gościnnym udziałem Marysi Starosty, oraz „Na weekend†.

Płytę „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru” w całości można posłuchać na ProstoTV oraz kupić na www.prosto.pl CD/MP3 i WAVE.

Comments

comments

Leave A Response »