Premiera albumu VNM „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru”.

Eber 20 lutego 2012 2
VNM - Etenszyn: Drimz Kamyn Tru

VNM – Etenszyn: Drimz Kamyn Tru

Dzisiejszy dzień jest dniem oficjalnej premiery najnowszego albumu VNM’a „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru”.

„Etenszyn: Drimz Kamyn Tru†to drugi oficjalnie wydany album VNM-a. Spolszczone angielskie tytuły kolejnych płyt rapera to już jego znak rozpoznawczy. W przypadku „E:DKT†tytuł jest również kluczem do tematyki albumu.

W zapisie zgodnym z angielską ortografią jest to gra słowna oparta na homonimie w ostatnim słowie: Attention: Dreams Coming True / Through. W zależności od tego, które słowo pojawi się na końcu, sny mogą się spełniać bądź przemijać. Płyta jest odzwierciedleniem tego co działo się w życiu VNM-a po wydaniu debiutu – co było spełnieniem jego marzeń. Jest na pewno bardziej osobista i melancholijna niż „De Nekst Best†.

Na swoją poprzednią płytę VNM zaprosił wielu gości z hiphopowej sceny, zaś na „E:DKT†usłyszymy „tylko†kilka gościnnych refrenów, w wykonaniu Tomsona i Wozzo z Afromental oraz Marysi Starosty.

Pod względem muzycznym nowa płyta opiera się na bitach SoDrumatica, uzupełnionych o produkcje od Mateo, Drumkidza i 7incha. Ten ostatni ma w dorobku współpracę m.in. z Lil Waynem czy The Gamem.

Album zapowiedziały 2 street-single poprzedzały dwa street-single oraz dwa teledyski do utworów „Dym†z gościnnym udziałem Marysi Starosty, oraz „Na weekend†.

Płytę „Etenszyn: Drimz Kamyn Tru” w całości można posłuchać na ProstoTV oraz kupić na www.prosto.pl CD/MP3 i WAVE.

Comments

comments

2 komentarze »

  1. http://goanalyze.info/sonicwall.com 31 maja 2017 at 18:14 - Reply

    in all honesty that’s a pretty big show of ‚soz (sorry) we fucked up forgive us plz k’ without officially saying it , well, its a pretty horrible way of saying it without saying it

  2. Alex 14 maja 2017 at 18:02 - Reply

    That's really too bad it didn't work. On the other hand, your dining room is gorgeous! You may have already covered this in an earlier post, but what is the make of the waplpaler??

Leave A Response »