Patronaty

Na swoim koncie mamy ponad pół tysiąca patronatów: od imprez o zasięgu wybitnie lokalnym, przez trasy koncertowe zagranicznych gwiazd, na największym rapowym festiwalu w Europie – Hip Hop Kemp kończąc.

Nasze Oczekiwania

Agencje koncertowe, wydawcy oraz osoby zainteresowane patronatem naszego serwisu nad albumem, eventem, wydawnictwem etc proszone są o przesłanie na adres mailowy: patronat[at]rapgra.com krótkiego briefu dotyczącego patronowanego materiału. W przypadku próśb o patronat wydawnictw muzycznych (CD i w formie elektronicznej), prosimy dołączyć promomix lub singiel w formacie mp3.

Od Wydawców oczekujemy umieszczenia logotypu Rapgra.com na okładce płyty oraz wszelkich materiałach promocyjnych (druk, radio, tv, internet, ulotki) oraz przekazania 10 CD/DVD patronowanego wydawnictwa do rozlosowania wśród użytkowników Rapgra.com oraz Rapgraforum.com.

Od Promotorów i organizatorów koncertów oczekujemy umieszczenia logotypu Rapgra.com na plakatach, ulotkach oraz pozostałych materiałach promocyjnych (druk, tv, radio, internet). Ponadto oczekujemy miejsca na ekspozycję naszych materiałów promocyjnych (min 6m2) w miejscu, w którym odbywa się impreza oraz przekazania 10 zaproszeń do rozlosowania wśród użytkowników Rapgra.com oraz Rapgraforum.com.

Nasze Świadczenia

Z naszej strony oferujemy promocję wydawnictw/eventów na stronie rapgra.com – w skład pakietu wchodzi publikacja newsów dotyczących płyty/wydarzenia, informacja na stronie głównej wraz z publikacją plakatu/okładki płyty w dziale rapgra poleca i 100 000 odsłon bannera 468×60. W przypadku wydawnictw muzycznych dodajemy publikację pełnej informacji o płycie, wraz z tracklistą i teledyskiem/singlem do Âœściągnięcia ze stron rapgra.com. Wartość świadczeń z naszej strony może być odpowiednio zwiększona przy rozbudowanych eventach lub trasach koncertowych.