Jamal

Muzycy z Jamala aresztowani za narkotyki

Jamal

Jamal

Do zabawnej historii doszło wczoraj w Krakowie. Policja tuż przed koncertem Jamala aresztowała członków zespołu. Muzycy wpadli ze skrętami i, jak donosi policja, torebką białego proszku.

Dzisiaj zespół wydał idiotyczne oświadczenie, którym kompromituje się jeszcze bardziej niż faktem ćpania przed koncertem.

Treść oświadczenia poniżej:

Na wstępie chcieliśmy bardzo przeprosić wszystkich, którzy czekali na koncert w krakowskim klubie „Kwadrat”. Przykro nam z tego powodu, że nie udało się zagrać dla Was.

– Powód tego był następujący. Dokładnie 5 minut przed rozpoczęciem koncertu dwóch z nas zostało bezprecedensowo zatrzymanych przez funkcjonariuszy policji. Miało to miejsce pod klubem. Ekipa została przeszukana i zabrana na dalsze czynności wyjaśniające.

– Nie potwierdzamy żadnych informacji, które pojawiają się w mediach, nie komentujemy ich, odcinamy się od wszelkich komentarzy pojawiających się w związku z tą sprawą.

– Jednocześnie informujemy, że wspólnie z ekipą z klubu Kwadrat ustalimy nową datę koncertu i pojawimy się w Krakowie jak najszybciej, aby spędzić z Wami mega wieczór. Wszystkie osoby posiadające bilet na wczorajszą imprezę wchodzą za darmo.

Pozdrawiamy serdecznie!
Uważajcie na siebie!!!
Elo..JamalCREW

Kupując bilet na koncert zespołu oczekuję tego, że artyści (lub osoby do tego miana aspirujące) okażą mi szacunek, dając dobry koncert, grając na trzeźwo. Niestety, ogromna większość imprez, które widziałem na żywo, były zmaganiami występujących z grawitacją i własnymi słabościami. Kolesie z Jamala nie zdają sobie chyba sprawy z tego, że ćpając i pijąc przed występem pokazują nie tylko swój lekceważący stosunek do odbiorców, ale również udowadniają, że są typowymi burakami.

Zastanówcie się czy chcecie płacić za ich muzykę.

Comments

comments

5 Comments

 1. Paula

  Ej ogolnie ja to ich rozumiem!
  jebac ten system!
  wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. nie rozumiem po co sie wpierdalac! zgarneli przypal to osobiscie poniosa za to konsekwencje… tak to juz jest:)
  trzeba lepiej kitrac :)
  elo :D

 2. Anonim

  widzę, że część z was osądziła ich szybciej niż sąd… Gratuluję szybkości działania. Polecam iść na prawo w takim razie :)