Gorzki walczy z piractwem

Timon 16 września 2010 4
Gorzki

Gorzki

Raper Gorzki postanowił rozpocząć walkę z piractwem w branży fonograficznej. W tym celu we współpracy z wydawcą obniżył cenę swojej najnowszej płyty do równowartości kosztów jej produkcji. Krążek „Kontrawersja” będzie kosztował niewiele poniżej 20 zł.
„Mam nadzieję, że dając swoją płytę w cenie rekompensującej koszty produkcji, uda mi się zachęcić ludzi do tego, żeby nie ściągali płyt z internetu, jednocześnie okazując gest poparcia dla twórczości artystycznej, który przecież wyraźny jest na koncertach, nie ukrywam, że zaimponowała mi akcja Jędkera i zespołu Monopol, stąd też podjąłem taką decyzję” – komentuje Gorzki.

„Kontrawersja” to pierwsze w Polsce wydawnictwo muzyczne, na którym gościnnie oprócz polskich gwiazd takich jak Stanisław Soyka, czy Patricia Kazadi, udzielają się czołowe gwiazdy amerykańskiej sceny hip hopowej, jak choćby: Bizarre z formacji Eminema D12, JT Bigga Figga (wspólnik Snoop Dogg’a), Craig G (autor bitewnych tekstów do filmu „8 Mila”) i wielu innych.

Comments

comments

4 komentarze »

 1. stara_szkola 31 października 2010 at 17:26 - Reply

  Zacznijmy od jednej rzeczy. Nikt by jego plyty nie kupil w normalnej cenie. Kupowanie zwrotek od zagranicznych artystow nie czyni cie czlowiekiem Slodki.

 2. kubi 18 września 2010 at 10:52 - Reply

  KIM DO CHUJA JEST GORZKI?!

 3. AnalogueIntercourse 17 września 2010 at 11:59 - Reply

  I tak nikt tego nie kupi.. Dajcie spokoj. Nawet jakby to bylo za darmo to i tak bym nie chcial nawet pierdziec w tym kierunku :)

 4. tru 16 września 2010 at 19:52 - Reply

  ale ale….tej płyty nie ma w internecie;P

Leave A Response »