DMX w Maybach Music Group?

Już 1 lipca DMX wyjdzie z więzienia. Jak się okazuje, podczas odsiadki raper dostał dość zaskakującą propozycję od szefa MMG – Rick Rossa.


Jednym z nielicznych magazynów, któremu udało się porozmawiać z raperem jeszcze zanim opuści Arizona State Prison jest VIBE. Redaktor zapytał DMXa, czy ten dostaje propozycje dołączenia do większych wytwórni, a ten odpowiedział:

Tak, dostałem tylko jedną propozycję i nie zgadniesz od kogo. Był to Rick Ross. Chciał on oczywiście żebym dołączył do Maybach Music Group – jego wytwórni.

Powiem szczerze, ta propozycja była bardzo ciekawa i muszę przyznać, że jeszcze nie dałem mu odpowiedzi, ponieważ wciąż to wszystko rozważam. Mam do niego szacunek jako rapera, jest świetny.

Chodzi jednak o coś innego – moi fani piszą do mnie, że Ross należy do jakieś organizacji powiązanej z Iluminatami i dosłownie błagają żebym z nim nie trzymał. Dlatego ciągle o tym myślę i rozważam jego propozycję.

Kiedy już wyjdę z więzienia, będę musiał poznać jego ekipę i pokręcić się trochę z nimi i ich ogarnąć. Dopiero wtedy podejmę decyzję, ponieważ znam swoją wartość i wiem, że nie jestem przeciętniakiem.

Jest to na pewno bardzo zaskakująca wiadomość dla fanów DMXa, biorąc pod uwagę fakt, że MMG jest raczej ekipą skupiającą artystów reprezentujących Południe.

A Wy, co o tym myślicie?

Comments

comments

8 Comments

  1. Dmx jest...

    Głupi to Ty jesteś cipo. DMX jest obecnie jednym z najlepszych rapperów a jego poza muzyczne dokonania tego nie zmienią. A co do peklu, to i tak ma go więcej niż my wszyscy razem wzięci.

  2. Ghetto Fab

    Mysle ze w obecnej sytuacji nawet Cash Money bylo by dla DMX’a dobre i street singiel z Drake… szkoda mi go bardzo, z kolesia ktory nagral tak wiele genialnych kawalkow spadl na psy, zalamal sie psychicznie:/ mam nadzieje ze wroci do swojej dawnej formy chociaz w polowie. A z tymi Iluminatami to chyba jeszcze mu zostalo z pierdla… ;]

  3. noname

    tak dmx ćpunie pierdol ten hajs ktorego puki co juz nie masz, nie wchodz w spółki z iluminatami. ja pierdole on jest jeszcze głupszy niż jego fani którzy do niego pisali.