DJ Khaled – Welcome To My Hood (Feat. Rick Ross, Plies, Lil Wayne & T-Pain)

DJ Khaled – Welcome To My Hood (Feat. Rick Ross, Plies, Lil Wayne & T-Pain), czyli jeśli ktokolwiek choć przez chwilę myślał, że zmiana wytwórni z Def Jam na Cash Money wpłynie w jakikolwiek sposób na brzmienie muzyki DJa Khaleda, grubo się mylił. Najnowszy jego singiel brzmi bowiem tak samo jak wszystkie wcześniejsze, dobrze nam znane z poprzednich lat.

DJ Khaled - Welcome To My Hood (Feat. Rick Ross, Plies, Lil Wayne & T-Pain)

DJ Khaled - Welcome To My Hood (Feat. Rick Ross, Plies, Lil Wayne & T-Pain)

Refren w wykonaniu T-Paina to już chyba standard jeśli chodzi o twórczość DJa z Florydy. Czy tym razem singiel na tym samym patencie pozwoli Khaledowi sprzedać więcej niż 30 tysięcy płyt w pierwszym tygodniu na półkach sklepowych?

Przypomnijmy, z płyty na płytę Khaled na produkcję i gości wydaje coraz większe sumki. Co do sprzedaży, to jest ona, jak na złość, coraz gorsza.

Z kolei sam DJ Khaled zapowiedział, że We the Best Forever będzie najlepszą płytą, jaką do tej pory wydał. Jak można się było dowiedzieć z jednego z wywiadów, wielce prawdopodobne jest pojawienie się Eminema w jednym z kawałków.

Jeśli chodzi o singiel Welcome To My Hood, bardzo możliwe jest pojawienie się klipu już niedługo.

POBIERZ z RAPGRA.com Rap Forum:

DJ Khaled – Welcome To My Hood (Feat. Rick Ross, Plies, Lil Wayne & T-Pain)

Comments

comments

7 Comments

  1. PurpleDrank

    Weezy jak zwykle wie co zrobić;)… Plies też zajebiście… troszke irytujące brzmienie T-Paina ale kawałek pozytywnie;)… jak zwykle bit na bogato:)

  2. Anonim

    Jaranko. Plies zajebiście poleciał, a Weezy najbardziej lirycznie mi podpasował.
    I don’t see nobody, see nobody like a head shot – jaranko