Chada i Sobota zapraszają na HipHop Fest

Eber 17 stycznia 2012 3

 

Chada, Sobota na HipHop Fest

Chada, Sobota na HipHop Fest

Podobno przeor klasztoru zwiększył częstotliwość modlitw, kazał zebrać się mieszkańcom i do nadchodzącego koncertu przygotowuje się do jak do kolejnej obrony Jasnej Góry… Szczerze mówiąc nikogo z nas to nie zdziwiło.

W końcu 20.01 w częstochowskim Klubie Enklawa odbędzie się Hip Hop Fest, a na nim dwóch znanych z bardzo energicznych koncertów i kontrowersyjnej twórczości raperów – wystąpią Chada oraz Sobota!

Razem z nimi pojawią się także Matheo oraz DJ Ace – a taki skład oznacza, że wszyscy, którzy podzielają punkt widzenia Pana Ryszarda N.(tego od ostatniej afery z innym naszym raperem – Hukosem) zapewne będą musieli tego dnia wziąć zwiększone dawki środków uspokajających.

Koncert Chady wchodzi w skład trasy koncertowej „WGW Tour”, w czasie której raper promuje swój najnowszy krążek zatytułowany „Wiara Gwarancją Wygranej”. Każdy z jego występów to dawka niesamowitej energii przekazywanej fanom, którzy bez wątpienia długo nie zapomną koncertu. To co wyróżnia Chadę spośród innych reprezentantów sceny to granie fragmentów występów wśród publiki – takie zachowanie artysta argumentuje chęcią bycia jak najbliżej fanów, z którymi zawsze jest bardzo blisko.

Koncert warszawskiego rapera to głównie materiał z „WGW”, jednak nie zabraknie największych hitów z debiutanckiego krążka – „Procederu” oraz zwrotek z utworów gościnnych i nagranej wspólnie z PIHem płyty „O Nas dla Was”.

Jeśli do tego dodać ekipę Soboty, z materiałem promującym „Gorączkę Sobotniej Nocy” to mamy naprawdę wybuchową mieszankę, która tego dnia zatrzęsie Częstochową w jej posadach.

KONCERT – WYDARZENIE NA FB:
https://www.facebook.com/events/299107223459766/

20.01.2012
Enklawa Club
HIP HOP FEST 2
Chada, Sobota, Matheo, DJ Ace
Start 21:00

BILETY: 18 (przedsprzedaż)/ 25 (w dniu koncertu) /// SZCZEGÓŁY W WYDARZENIU

Comments

comments

3 komentarze »

  1. Anonim 17 stycznia 2012 at 14:00 - Reply

    hada dawaj długopisy

Leave A Response »