Chada aresztowany – aktualizacja

Eber 12 lutego 2015 4
Chada - Szukajcie a znajdziecie

Chada – Szukajcie a znajdziecie

Chada aresztowany! Warszawski raper, który od kilku miesięcy ukrywał się przed policją został wczoraj aresztowany. Więcej info wkrótce.

Na zdjęciu okładka singla Chada – Szukajcie a znajdziecie. No i znaleźli. Raper został zawinięty na Śląsku. Chada będąc pod wpływem różnych substancji spowodował wypadek samochodowy. Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia nie miała zbyt wiele roboty.

Tak czy siak – BEKA.

Znamy więcej szczegółów.

W środę wieczorem pijany Chada jechał peugeotem 509 ul. Żywiecką w Łodygowicach w okolicach Żywca. Inni kierowcy, widząc, że za kółkiem siedzi napierdolony typ, zawiadomili policję. Chada widząc blokadę zarządzoną przez policję zaczął uciekać. Kozaczenie skończyło się po krótkim czasie, raper wpadł w poślizg, ominął drzewo i banery a podróż Chady zakończyła się na ogrodzeniu, po drodze rozwalając drewnianą kapliczkę. Karzełkowaty raper zaczął uciekać pieszo i według raportu policji próbował sparować się z policjantami. Ci jednak nie patyczkowali się z synem Bogdana, więc na pewno, jeżeli Chada kiedykolwiek wyjdzie z pierdla, posłuchamy jego rapów o jego bohaterskiej walce z psiarnią.

Jakby tego było mało, Chada miał przy sobie fałszywe dokumenty i podawał się za swojego kolegę. Chada długo posiedzi. Poza nie stawieniem się z przepustki do więzienia, raper dostanie zarzuty prowadzenia pod wpływem, spowodowania kolizji drogowej pod wpływem alkoholu i posługiwania się fałszywymi dokumentami. Znając polski wymiar sprawiedliwości, do zestawu dostanie jeszcze kilka zarzutów. BECZUNIA.

Comments

comments

4 komentarze »

 1. polus 30 maja 2015 at 17:12 - Reply

  … A ja myslalem ze Chade zawinelu pod moim blokiem… I ze mial troche trawy przy sobie…

 2. massan 16 lutego 2015 at 15:24 - Reply

  Pepciu dokładnie kozaki w necie pizdy w swiecie ;) Chada trzymaj się !!

 3. PepciuMajster 15 lutego 2015 at 12:36 - Reply

  Karzełkowaty Raper ? – jakby ci wyjebał to byś nie wstał taka prawda kozak przez internet tak byś kurwa mu proszę Pana mówił… -.-

 4. Dawidek1818 15 lutego 2015 at 09:54 - Reply

  Po pierwsze to Szukajcie aż znajdziecie

Leave A Response »